Promocje
Uszczelnienie okna mobilnych klimatyzatorów SICHLER
Uszczelnienie okna mobilnych klimatyzatorów SICHLER
120,00 zł 95,00 zł
szt.
Nawilżacz B400
Nawilżacz B400
2 400,00 zł 1 500,00 zł
szt.
Osuszacz powietrza Meaco 10L
Osuszacz powietrza Meaco 10L
875,00 zł 599,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Airvax
Oczyszczacz powietrza Airvax
940,00 zł 550,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Alergia

Alergia - Epidemią naszych czasów!

W krajach wysoko rozwiniętych 4 osoby na 10 deklaruje, że wraz z nadejściem wiosny ma nieprzyjemne objawy alergii takie jak duszności, katar, piekące i zaczerwienione oczy a nawet problemy skórne. 
Choć może się wydawać, iż jest to sezonowy problem i jedyną radą jest przeczekać okres pylenia drzew i kwiatów to długookresowe oddziaływanie czynników uczulających na osoby cierpiące na alergie może skutkować przewlekłymi chorobami układu oddechowego np. astma. Wiele niezależnie przeprowadzonych badań wykazało, iż osoby które już w okresie dzieciństwa chorowały na niezakaźne choroby układu oddechowego, alergię, astmę 1,5 razy częściej w wieku dorosłym chorowały na choroby związane z układem krążenia, konsekwencją może być obturacyjna choroba płuc. Rekomendowaną przez Unię Europejską metodą leczenia alergii jest "odczulanie" polegające na indukowaniu pacjentowi tolerancji na alergeny. Jest to bardzo skuteczna metoda lecz długotrwała ok 2-3 lata trwa okres leczenia. Skutecznym wyjściem dla alergików byłoby wyeliminowanie z otoczenia czynników uczulających. Ale jak to zrobić? Przecież kwiaty, drzewa, krzewy pylą praktycznie od lutego do czerwca! Możemy skutecznie się ochronić w własnym domu - rozwiązaniem jest oczyszczacz powietrza!

Jak działa oczyszczacz powietrza?

Powietrze jest zasysane do wnętrza oczyszczacza po czym powraca do pomieszczenia oczyszczone i pozbawione drobnoustrojów takich jak kurz, pyłki, roztocza. Oczyszczacz nie generuje nowego zapachu, tylko eliminuje szkodliwe czynniki powietrza.

Jeżeli już zdecydowałeś się na zakup oczyszczacza, kolejnym ważnym krokiem przy jego wyborze jest wielkość mieszkania / pomieszczenia w jakim ma pracować jest to ważna kwestia, żeby oczyszczanie powietrza było skuteczne!

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl